Turizm İşletmelerimiz

Ara Grup’un turizm sektöründeki ilk faaliyeti Trabzon’un Of ilçesindeki ‘Hasdikoz Abdik Otel’ ile yayla turizmdir.

Yayla Turizm ile başlayan serüvenine yenilerini eklemeyi planlaya Ara Grup, Beyoğlu’ndaki mevcut binasını da otel olarak inşa etmeyi hedeflemektedir. Ayrıca Sefaköy’de bulunan yine kendi öz gayrimenkulü olduğu arsaya 5 yıldızlı ‘Garage İstanbul Otel’ ve yine 5 yıldızlı ‘Pamucak Tatil Köyü’ projelerinin ise fizibilite çalışmalarını tamamlayarak hayata geçirmeyi planlamaktadır.

Hasdikoz Abdik Hotel

Trabzon’un Of ilçesinde bulunan Hasdikoz Abdik Hotel yayla turizmi konusunda hizmet vermektedir.

Triple Flats

Modern ve estetik çizgisiyle, İstanbul’un gözde projelerinden “TRIPLE FLATS”, ev, iş ve sosyal yaşamı bir arada sunarak İstanbul’a yeni bir mimari yapı kazandırıyor.

Pamucak Tatil Köyü

İzmir İli Selçuk İlçesinde Turizm Bakanlığı tarafından yap - işlet modeliyle grubumuza tahsis edilen 70.000 m² arsa üzerinde kendine ait mavi bayraklı koyu da olan bir mevkide, 5 yıldızlı, full aktiviteli tatil köyü projesinin fizibilite çalışmaları sürmektedir.

Taksim Otel Projesi

İstanbul İli Beyoğlu İlçesi Abdülhakhamit Caddesi üzerinde bulunan binamız “otel” olarak yeniden inşa edilecektir. Şu an merkez ofis olarak faaliyet göstermekte olan binamızın otel projesiyle ilgili fizibilite çalışmaları devam etmektedir.