İnşaat Projelerimiz

Ara Grup ticari hayatına ilk olarak inşaat sektörüyle adım atmıştır. 1974 yılında Samsun’da Memiş Abdik’in bireysel girişimi ile temellerini atan Ara Grup, başta Maçka Suit, Ulustepe Konakları ve Arya Evleri olmak üzere, kaliteli ve yenilikçi tarzıyla göz dolduran birçok projenin sahibidir.

İnşaat Sektöründeki projelerine devam etmekte olan Ara Grup, doğaya saygılı ve tecrübeli mimarisiyle bu alandaki yatırımlarını sürdürmektedir.

Ulus Tepe Konakları

12.000 m² inşaat alanına sahip, 3 bloklu, 30+1 daireli Ulus Tepe Konakları projemiz 2014 yılında tamamlanmıştır.

Maçka Suit

33 daire, 2 dükkana sahip Maçka Suit dış cephe tasarımıyla da bulunduğu bölgenin mimari tarzına, farklı ve yenilikçi çizgileriyle yeni bir soluk getirmektedir.

Arya Evleri

İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde bulunan Arya Evlerinin inşaatına 1995 yılında başlanmış olup 1998 yılında tamamlanmış ve aynı yıl tüm daireler satılmıştır.

Oğuzhan İşhanı

Oğuzhan İşhanı - tiyatro salonu inşaatı ihalesini 1993 yılında Fatih Belediyesi'nden alan grubumuz bu inşaatı 1994 yılında tamamlayarak teslim etmiştir.

Atlas Apartmanı

Moda Semti Caferağa Mahallesi Lütfübey Sokağında bulunan Atlas Apartmanının yapımına 1991 yılında başlanmış olup 1993 yılında tamamlanmıştır.